Ułatwienia dostępu

Spotkanie z dogoterapeutą

W ostatnich dniach w naszym przedszkolu gościliśmy Panią Michalinę Skrzypiec- dogoterapeutkę, razem ze swoim czworonożnym przyjacielem, Bezą. Beza jest urokliwym, polskim owczarkiem nizinnym, którego każda grupa przedszkolna miała okazję poznać. Temat spotkania brzmiał: „Poznajmy się- jak rozmawiać z psem”. Dzieci dowiedziały się jak należy zachowywać się wobec znanego i nieznanego psa, jak przywitać się z psem, co pieski lubią, a czego nie lubią, a także poznały nieco „psiego języka”. Dowiedziały się również dlaczego pieski mają mokre noski i w jakich kolorach widzą nasz świat. W trakcie spotkania dzieci zachwycone były również sztuczkami, które potrafiła wykonywać Beza. Cieszyły się z tego, że mogły wydać jej kilka komend na które Beza z radością reagowała, a także poczęstować ją smakołykiem. Okazało się, że Beza rozumie również po śląsku. To było wspaniałe spotkanie, dzięki któremu dzieci utwierdziły się w przekonaniu, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka

 


Drukuj   E-mail

Kontakt

Przedszkole im Elżbiety Sojki

ul. Szkolna 5

44-360 Lubomia

woj. śląskie, Polska

tel./fax 32 4516015

tel. kom. 606974761

 

Przedszkole jest czynne:

Poniedziałek 7:00-16:00

Wtorek 7:00-16:00

Środa 7:00-16:00

Czwartek 7:00-16:00

Piątek 7:00-16:00

Sobota - nieczynne

Niedziela - nieczynne