MY NA FACEBOOK

DZIEŃ BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email

Poprawiony: wtorek, 10 grudnia 2019 22:01

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE GMINNEJ PDF Drukuj Email

Przedszkolaki z grupy "Biedronek" i "Krasnoludków" odwiedziły Gminna Bibliotekę w Lubomi. Dzieci zostały zaproszone do biblioteki na warsztaty plastyczne, których celem było zrobienie świątecznych bombek. Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli Sekuła za zaproszenie i miłe spotkanie. Natomiast młodsze przedszkolaki z grupy Biedronek i Krasnoludków odwiedziły przedszkolnym karmnik, uzupełniają pokarm dla ptaków przed zbliżającą się zimą oraz obserwowały zmieniającą się przyrodę.

Poprawiony: czwartek, 05 grudnia 2019 21:20

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email

W czwartek w grupie Biedronek odbyły się zajęcia otwarte. Dzieci pochwaliły się swoją wiedzą na temat zwierząt leśnych, umiejętnością logicznego myślenia, a także znajomością liter. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w licznych zabawach i ćwiczeniach, które nie tylko sprawiały im wiele radości, ale także rozwijały ich umiejętności. Bardzo dziękujemy rodzicom za liczny udział.

Poprawiony: czwartek, 21 listopada 2019 21:58

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte dla rodziców, które odbędą się 21 listopada (tj. czwartek) o godz. 9:45. Po zajęciach zapraszam na krótkie spotkanie dotyczące obserwacji pedagogicznej dzieci oraz spraw bieżących.

Poprawiony: poniedziałek, 18 listopada 2019 20:54

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»