MY NA FACEBOOK


BIPStatystyka

Odsłon : 414751
Start BIEDRONKI
Biedronki
DZIEŃ BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

 
ŚWIĄTECZNE CIASTECZKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Biedronki z wielkim zapałem przygotowują się do świat. Przedszkolaki przyniosły do przedszkola domowe wypieki, a następnie ochoczo zabrały się do twórczego dekorowania różnego rodzaju i kształtu ciasteczek. W sali rozchodził się aromatyczny zapach, w tle było słychać kolędy.... przedszkolaki poczuły świąteczną atmosferę. Przepiękne ciasteczka udekorują nasze stoły podczas przedszkolnej wigilijki, a Biedroneczki już nie mogą się doczekać, kiedy będą mogły spróbować swoich słodkości.

Aleksandra Sobol

Poprawiony: wtorek, 10 grudnia 2019 22:01
 
PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE GMINNEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Przedszkolaki z grupy "Biedronek" i "Krasnoludków" odwiedziły Gminna Bibliotekę w Lubomi. Dzieci zostały zaproszone do biblioteki na warsztaty plastyczne, których celem było zrobienie świątecznych bombek. Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli Sekuła za zaproszenie i miłe spotkanie. Natomiast młodsze przedszkolaki z grupy Biedronek i Krasnoludków odwiedziły przedszkolnym karmnik, uzupełniają pokarm dla ptaków przed zbliżającą się zimą oraz obserwowały zmieniającą się przyrodę.

Aleksandra Sobol

Poprawiony: czwartek, 05 grudnia 2019 21:20
 
ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W czwartek w grupie Biedronek odbyły się zajęcia otwarte. Dzieci pochwaliły się swoją wiedzą na temat zwierząt leśnych, umiejętnością logicznego myślenia, a także znajomością liter. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w licznych zabawach i ćwiczeniach, które nie tylko sprawiały im wiele radości, ale także rozwijały ich umiejętności. Bardzo dziękujemy rodzicom za liczny udział.

Aleksandra Sobol

Poprawiony: czwartek, 21 listopada 2019 21:58
 
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte dla rodziców, które odbędą się 21 listopada (tj. czwartek) o godz. 9:45. Po zajęciach zapraszam na krótkie spotkanie dotyczące obserwacji pedagogicznej dzieci oraz spraw bieżących.

Aleksandra Sobol

Poprawiony: poniedziałek, 18 listopada 2019 20:54
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości