MY NA FACEBOOK


BIPStatystyka

Odsłon : 414716
Start KRASNOLUDKI
Krasnoludki
DZIEŃ BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

 
ŚWIĄTECZNE WYPIEKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W grupie Krasnoludków zapachniało świętami. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowują się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki upiekły ciasteczka, a następnie starannie je udekorowały.

Barbara Cichy

 
ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W środę w grupie Krasnoludków odbyły się zajęcia otwarte. Temat spotkania dotyczył zbliżających się świąt. Głównym celem zajęć było zapoznanie z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki w trakcie wykonywanych zadań mogły pochwalić się znajomością głosek, orientacją w przestrzeni, a także aktywnością podczas zabawa rytmicznych. Dzieci wspólnie z rodzicami układały świąteczne wzory. Jednak największą przyjemność sprawiła przedszkolakom wspólna zabawa relaksacyjna ,,Świąteczne ciasto”. Kolejnym celem było wykonanie ekologicznych ozdób choinkowych, które udekorowały naszą przedszkolną choinkę. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wesołych świąt.

Barbara Cichy

 
PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE GMINNEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Przedszkolaki z grupy "Biedronek" i "Krasnoludków" odwiedziły Gminna Bibliotekę w Lubomi. Dzieci zostały zaproszone do biblioteki na warsztaty plastyczne, których celem było zrobienie świątecznych bombek. Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli Sekuła za zaproszenie i miłe spotkanie. Natomiast młodsze przedszkolaki z grupy Biedronek i Krasnoludków odwiedziły przedszkolnym karmnik, uzupełniają pokarm dla ptaków przed zbliżającą się zimą oraz obserwowały zmieniającą się przyrodę.

Aleksandra Sobol

 
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte dla rodziców, które odbędą się 11 grudnia (tj. środa) o godz. 9:45. Po zajęciach zapraszam na krótkie spotkanie dotyczące obserwacji pedagogicznej dzieci oraz spraw bieżących. Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej.

Barbara Cichy

 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości