MY NA FACEBOOK

DZIEŃ BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email

ŚWIĄTECZNE WYPIEKI PDF Drukuj Email

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email

W środę w grupie Krasnoludków odbyły się zajęcia otwarte. Temat spotkania dotyczył zbliżających się świąt. Głównym celem zajęć było zapoznanie z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki w trakcie wykonywanych zadań mogły pochwalić się znajomością głosek, orientacją w przestrzeni, a także aktywnością podczas zabawa rytmicznych. Dzieci wspólnie z rodzicami układały świąteczne wzory. Jednak największą przyjemność sprawiła przedszkolakom wspólna zabawa relaksacyjna ,,Świąteczne ciasto”. Kolejnym celem było wykonanie ekologicznych ozdób choinkowych, które udekorowały naszą przedszkolną choinkę. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wesołych świąt.

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE GMINNEJ PDF Drukuj Email

Przedszkolaki z grupy "Biedronek" i "Krasnoludków" odwiedziły Gminna Bibliotekę w Lubomi. Dzieci zostały zaproszone do biblioteki na warsztaty plastyczne, których celem było zrobienie świątecznych bombek. Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli Sekuła za zaproszenie i miłe spotkanie. Natomiast młodsze przedszkolaki z grupy Biedronek i Krasnoludków odwiedziły przedszkolnym karmnik, uzupełniają pokarm dla ptaków przed zbliżającą się zimą oraz obserwowały zmieniającą się przyrodę.

Aleksandra Sobol

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte dla rodziców, które odbędą się 11 grudnia (tj. środa) o godz. 9:45. Po zajęciach zapraszam na krótkie spotkanie dotyczące obserwacji pedagogicznej dzieci oraz spraw bieżących. Spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej.

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»