Start GALA PLEBISCYTU PRZEDSZKOLE NA MEDAL I NAUCZYCIELA ROKU 2019
GALA PLEBISCYTU PRZEDSZKOLE NA MEDAL I NAUCZYCIELA ROKU 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Szanowni Rodzice

Serdecznie dziękujemy za nominację i głosowanie na Przedszkole Roku i Nauczyciela Roku. Zajęcie I miejsca w powiecie wodzisławskim mobilizuje nas do jeszcze większych starań w naszej codziennej pracy. Zależy nam żeby dzieci w naszym przedszkolu były radosne, szczęśliwe, żeby czuły się bezpiecznie, rozwijały swoje talenty i wyrównywały niedobory. Staramy się stworzyć miłą rodzinną atmosferę dla naszych wychowanków oraz dla rodziców.

Z wyrazami szacunku

Grażyna Brachmańska

Barbara Cichy


Grono Pedagogiczne, Pracownicy

Poprawiony: sobota, 14 grudnia 2019 20:56
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości