Start WIZYTA WYJĄTKOWYCH GOŚCI
WIZYTA WYJĄTKOWYCH GOŚCI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj w naszym przedszkolu mieliśmy wyjątkowych gości: Panią Senator RP Ewę Gawędę oraz Pana Artura Dyczko - Zastępcę Prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dzieci dowiedziały się od gości, kto rządzi w naszym kraju oraz do czego służy nam węgiel. Popisały się także przed nimi swoimi talentami: muzycznymi i tanecznymi. W nagrodę otrzymały upominki od JSW. Same także wręczyły pamiątkowe prezenty. A na koniec świetnie bawiły się z Myszką. Serdecznie dziękujemy Pani Senator i Panu Prezesowi za odwiedziny, naukę, świetną zabawę, prezenty i miłe słowa.

Poprawiony: wtorek, 11 lutego 2020 13:33
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości