Start BAL PRZEBIERAŃCÓW
BAL PRZEBIERAŃCÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W środę 12 lutego w naszym Przedszkolu odbył się Bal Przebierańców. To niezwykły dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W naszych salach można było spotkać w tym dniu: wróżki, królewny, biedroneczki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po śniadaniu wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, aby wziąć udział w występie specjalnego gościa - Pana Magicznego. Dzieci świetnie się bawiły podczas tego niezwykłego przedstawienia. Następnie udały się do sal na zasłużony odpoczynek, gdzie czekał na nich deser: chrupki, paluszki, coś słodkiego i soczki. Szybko jednak wróciły na salę, by bawić się i tańczyć przy muzyce. Pani dyrektor rozpoczęła uroczystość, serdecznie wszystkich witając i zapraszając do wspólnej zabawy. Odwiedzili nas także kolejni bardzo mili goście: Myszka Miki oraz Myszka Minie. Kiedy bal dobiegał końca dzieci ze smutkiem wracały do swoich sal. Dziękujemy Panu Magicznemu za wspaniały występ. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i przypominamy, że kolejny bal już za rok!

Poprawiony: czwartek, 13 lutego 2020 17:46
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości