Start TEATR W PRZEDSZKOLU
TEATR W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów ze Studia Teatralnego Krak-Art. Mali widzowie mogli obejrzeć przedstawienie pt.: "Kraina lodu" dzięki współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Lubomi. Historia Anny, Elzy, Olafa i Kristoffa po raz kolejny wzruszyła i rozbawiła do łez przedszkolaków. Na koniec spektaklu rozbrzmiały gromkie brawa. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Biblioteki w Lubomi - Urszuli Sekule za tak piękne przedstawienie dla naszych wychowanków.

Poprawiony: czwartek, 13 lutego 2020 19:39
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości