Start Wielkanocny zajączek i świąteczne śniadanie
Wielkanocny zajączek i świąteczne śniadanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

28.03.2018 - Tuż przed Świętami Wielkanocnymi przedszkolaki wyruszyły na poszukiwania wielkanocnego zajączka. Spacer był bardzo przyjemny, a poszukiwania wśród budzącej się do życia przyrody, zakończyły się pełnym sukcesem! Każdy przedszkolak znalazł słodką niespodziankę dla siebie. Po powrocie do przedszkola dzieci wspólnie z wychowawcami zasiedli do świątecznego stołu, aby wspólnie zjeść wielkanocne śniadanie. W salach dzieci także znalazły upominki, przyniesione przez wielkanocnego zajączka. Pani dyrektor Grażyna Brachmańska odwiedziła każdą salę i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Poprawiony: środa, 28 marca 2018 14:07
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości