Start Przedszkolaki odwiedzają służbę zdrowia
Przedszkolaki odwiedzają służbę zdrowia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracowników Służby Zdrowia. Dlatego 5 kwietnia (tj. czwartek) najmłodsze grupy przedszkolaków "SMERFY" i "KRASNOLUDKI" odwiedziły Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej  "Mat Med" w Lubomi. Z okazji zbliżającego się święta dzieci zaśpiewały pracownikom ośrodka zdrowia sto lat oraz wręczyły upominki. Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte. Podczas wizyty mali "pacjenci" mogli zobaczyć, jak wygląda gabinet lekarski i zabiegowy oraz dowiedzieć się na czym polega praca lekarza i pielęgniarki. Wszystkim pracownikom służby zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Pragniemy złożyć wyrazy uznania i wdzięczności za podejmowany trud w ratowanie życia i zdrowia drugiego człowieka oraz życzymy sukcesów zawodowych i pomyślności w życiu osobistym.


Poprawiony: niedziela, 08 kwietnia 2018 12:48
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości