Start Dzień Flagi
Dzień Flagi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Już od kilku dni w naszym przedszkolu trwały zajęcia dotyczące Polski. Dzieci własnoręcznie robiły flagi i godła, poznały hymn, dowiedziały się, gdzie leży Polska i jak wygląda. Dzisiaj hucznie świętowaliśmy Dzień Flagi, który przypada na 2 maja. Wszyscy przyszli ubrani na biało lub na czerwono. Spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, odśpiewaliśmy hymn, a Oliwia z grupy Pszczółek wyrecytowała nam wiersz Cz. Janczarskiego pt. "Co to jest Polska?" Następnie ustawiliśmy się tak, by ułożyć biało-czerwono flagę. Efekty naszych starań zamieszczamy poniżej.

Poprawiony: piątek, 27 kwietnia 2018 16:36
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości