Start Zajęcia otwarte z języka angielskiego
Zajęcia otwarte z języka angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Wczoraj u Biedroneczek, a dzisiaj u Niedźwiadków odbyły się zajęcia otwarte z języka angielskiego, które poprowadziła p. Ania Bizoń. Starszaki pochwaliły się przed rodzicami wszystkim tym, czego nauczyły się w ciągu całego roku. A poznały sporo rzeczy: jedzenie, pogoda, pokoje, zwierzęta, części ciała, przybory szkolne, liczby i kolory, wiele piosenek i wierszyków. Dziękujemy rodzicom za udział w zajęciach.

Poprawiony: środa, 09 maja 2018 20:07
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości