Start DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email

Dzisiaj w naszym Przedszkolu mieliśmy sporo wrażeń, ponieważ świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się akademia. Na samym początku Pani Dyrektor gorąco podziękowała wszystkim pracownikom za całoroczną pracę i złożyła najlepsze życzenia: wielu sukcesów, dalszej, owocnej pracy, a także dobrej atmosfery w zespole. Wręczyła także Nagrodę Wójta Gminy Lubomia i Nagrodę Dyrektora dla nauczycieli i pracowników. Później życzenia i podziękowania popłynęły też z ust Pani profesor Gabrieli Kapicy, która odwiedziła nas dziś oraz ze strony Rady Rodziców. Następnie odbyła się akademia, która była niespodzianką dla wszystkich. Na scenie zobaczyliśmy pracowników przedszkola i członków Rady Rodziców. Występ zachwycił i rozweselił wszystkich, tych dużych i małych.

Free joomla themes