Start KONKURS RÓŻAŃCOWY
KONKURS RÓŻAŃCOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Wczoraj do naszego przedszkola zawitał bardzo miły gość. Odwiedził nas ksiądz Piotr, wikary naszej parafii. Spotkał się z dwoma najstarszymi grupami na sali gimnastycznej. Spotkanie było okazją do wspólnej modlitwy, śpiewania, rozmowy, ale także wręczenia nagród dla uczestników konkursu różańcowego. Wszystkie wykonane różańce były bardzo piękne, lecz jury musiało wybrać te, które się wyróżniały. Z każdej grupy takich prac wybrano cztery. Nagrody otrzymały jednak wszystkie dzieci, a różańce można podziwiać na parterze naszego przedszkola.

Poprawiony: środa, 24 października 2018 19:14
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości