Start DZIEŃ PATRONA
DZIEŃ PATRONA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj, 29 października obchodziliśmy 7. rocznicę nadania imienia Elżbiety Sojki naszemu Przedszkolu. Uroczystości rozpoczęły się mszą św., później zaproszeni goście, przedszkolacy i kadra udali się do Przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu Polski. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich gości i zaprosiła do wspólnego świętowania. Następnie został odczytany krótki życiorys p. Elżbiety Sojki. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy przedstawienia przygotowanego przez grupę Niedźwiadków i ich wychowawczynię p. Agnieszkę. Akademia była bardzo udana, dlatego starszaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Podziękowania za pracę na ręce wszystkich pracowników Przedszkola i najlepsze życzenia złożyła Pani Dyrektor oraz Pan wicewójt Bogdan Burek. Po skończonych oficjalnych uroczystościach dzieci przeszły do swoich sal, gdzie czekał na nie słodki poczęstunek.

Poprawiony: wtorek, 30 października 2018 00:17
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości