Start Zajęcia dla rodziców w grupie "Biedronek"
Zajęcia dla rodziców w grupie "Biedronek" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj, 7 listopada odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców w grupie "Biedronek". Jest to grupa - 3, 4 latków, której wychowawcą jest p. Aleksandra Sobol. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców. Mimo wielu obowiązków rodzice dokonali wszelkich starań, aby towarzyszyć swoim pociechom. Podczas spotkania każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Tematyka zajęć dotyczyła ubrań na jesienne chłody.  Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych przez nauczyciela formach aktywności. Na samym końcu przedszkolaki chętnie wykonały wspólnie z rodzicami pracę plastyczną. Zajęcia przebiegły w miłej i życzliwej atmosferze pozostawiając wiele miłych wspomnień. Dziękujemy wszystkim rodzicom za tak liczne przybycie na zajęcia.

Poprawiony: środa, 07 listopada 2018 20:53
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości