Start Dzień Małego Patrioty
Dzień Małego Patrioty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzień 11 listopada to bardzo ważna data w historii naszej Ojczyzny, a w tym roku jeszcze bardziej szczególna, ponieważ obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę wolności. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej oraz szacunku dla polskich symboli. Dlatego też 9 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Po śniadaniu spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby uczcić ten ważny dla nas dzień. Uroczystą akademię rozpoczęła pani dyrektor - Grażyna Brachmańska, witając wszystkich oraz przypomniała nam, dlaczego ten dzień jest tak ważny. Następnie dziewczynki z kółka tanecznego "Fantazja" wierszem, piosenką i tańcem przybliżyły nam historię naszego kraju. Najstarsze grupy wiekowe: Pszczółki, Niedźwiadki i Kaczuszki pochwaliły się swoimi wiadomościami w konkursie wiedzy o Polsce „Jestem Polakiem i znam swój kraj”. A o godzinie 11.11 całe przedszkole zaśpiewało 4 zwrotki hymnu narodowego. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Zapraszamy także do galerii wideo....KLIKNIJ

Poprawiony: niedziela, 11 listopada 2018 15:11
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości