Start Zapraszamy do głosowania
Zapraszamy do głosowania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Serdecznie wszystkich zapraszamy do głosowania na naszą wychowankę, Marcelinę, która wzięła udział w konkursie plastycznym "Zaczarowany ołówek". Swoje głosy można oddawać poprzez kliknięcie symbolu polubienia pod pracą Marceliny. Wygrywa praca, która będzie miała najwięcej polubień. Głosy można oddawać do piątku (16 XI) do godziny 12.38. Aby zagłosować...KLIKNIJ!

Liczymy na Państwa wsparcie i dziękujemy za każdy oddany głos.

Poprawiony: piątek, 09 listopada 2018 21:19
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości