Start WYJĄTKOWY GOŚĆ W PRZEDSZKOLU - ŚW. MIKOŁAJ
WYJĄTKOWY GOŚĆ W PRZEDSZKOLU - ŚW. MIKOŁAJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj naszą placówkę odwiedził wyjątkowy gość - Św. Mikołaj, który spotkał się z przedszkolakami na sali gimnastycznej. Po przywitaniu Św. Mikołaja i krótkim programie artystycznym dzieci, nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i wspaniałe prezenty. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.

Poprawiony: czwartek, 06 grudnia 2018 18:13
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości