Start Informacja dla rodziców
Informacja dla rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna Przedszkola w Lubomi serdecznie zaprasza na zebranie ogólne dla rodziców, które odbędzie się 4 lutego 2019r. tj. poniedziałek o godzinie 16.30 w sali gimnastycznej przedszkola.

Porządek zebrania: prelekcja pani psycholog Katarzyny Kaniepień na temat: ”Odpowiedzialność prawna rodziców za wychowanie dzieci” oraz sprawozdanie z działalności placówki i Rady Rodziców, spotkania grupowe. Serdecznie zapraszamy.

Poprawiony: wtorek, 29 stycznia 2019 11:48
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości