Start BAL PRZEBIERAŃCÓW
BAL PRZEBIERAŃCÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   


W środę 6 lutego w naszym Przedszkolu odbył się Bal Przebierańców. To niezwykły dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W naszych salach można było spotkać w tym dniu: wróżki, królewny, biedroneczki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po śniadaniu wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, aby wziąć udział w uroczystym balu i wspólnej, szalonej zabawie przy muzyce. Pani dyrektor rozpoczęła uroczystość, serdecznie wszystkich witając i zapraszając do wspólnej zabawy. Do tańca przygrywał nam DJ. Odwiedzili nas także bardzo mili goście: Myszka Miki oraz Myszka Minie. Następnie dzieci udały się do sali na zasłużony odpoczynek, gdzie czekał na nich deser: chrupki, paluszki, coś słodkiego i soczki. Kiedy bal dobiegał końca dzieci ze smutkiem wracały do swoich sal. Dziękujemy DJ-owi Marcinowi za wspaniałą oprawę muzyczną i świetlną oraz za poświęcony czasz. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i przypominamy, że kolejny bal już za rok!

Poprawiony: piątek, 08 lutego 2019 14:00
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości