Start KACZUSZKI W KINIE
KACZUSZKI W KINIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Grupa Kaczuszek wraz ze swoją wychowawczynią p. Barbarą Pytlik wybrała się 12 kwietnia do kina w Rydułtowach. Średniaki obejrzały film pt. "Manu. Bądź sobą!". Seans był bardzo interesujący, ponieważ pokazywał przygody dorastającego ptaka. Bajka opowiada o tym, że w byciu sobą jest moc, a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne, niż wszystkim się może wydawać. Bilety do kina zostały sfinansowane ze środków zebranych podczas Dnia Babci i Dziadka. Dlatego Kaczuszki serdecznie dziękują wszystkim Dziadkom.

Poprawiony: wtorek, 16 kwietnia 2019 20:49
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości