Start ZAJĘCIA OTWARTE W MŁODSZYCH GRUPACH
ZAJĘCIA OTWARTE W MŁODSZYCH GRUPACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców. Mimo wielu obowiązków rodzice dokonali wszelkich starań, aby towarzyszyć swoim pociechom. Podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej.
08.04 - zajęcia w grupie VI SMERFÓW prowadziła wychowawczyni – Marzena Seget wraz z pomocą nauczyciela - p. Alicją Porwoł. Zajęcia dotyczyły zwierząt żyjących na wsi. Dzieci w zabawach utrwalały pojęcie pary i zbioru.

10.04 - zajęcia w grupie III KRASNOLUDKÓW prowadziła wychowawczyni – Barbara Cichy. Tematem zajęć była zabawa w sklep. Przedszkolaki uczestniczyły w różnych formach aktywności, wykorzystując wszystkie zmysły: smak, wzrok, słuch, dotyk oraz smak.

12.04 - zajęcia w grupie V BIEDRONEK prowadziła wychowawczyni – Aleksandra Sobol wraz z pomocą nauczyciela - p. Edytą Kiełb. Tematem zajęć były zabawy matematyczne i nie tylko. Zajęcia dotyczyły zwierząt mieszkających na wiejskim podwórku. Następnie p. Aleksandra Sobol i p. Michalina Dudzik przeprowadziły warsztaty logopedyczne dla rodziców.

W tym szczególnym czasie rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych przez nauczyciela formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Zajęcia przebiegły w miłej i życzliwej atmosferze,  pozostawiając wiele ciepłych wspomnień. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 20:45
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości