Start KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ
KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W piątek odbyło się wręczenie nagród w naszym przedszkolnym konkursie na Palmę Wielkanocną. I miejsce zajęła Oliwia z gr. Pszczółek. Poza tym zostały wręczone trzy wyróżnienia: dla Marceliny, Damiana i Nadii z gr. Niedźwiadków. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie. Palmy można podziwiać na wystawce na parterze przedszkola. A w niedzielę palmy zostały zaprezentowane w Nieboczowach na tradycyjnej procesji. Dziękujemy rodzicom za dowóz i udział.

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 20:41
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości