Start CZYSTA DROGA DO PRZEDSZKOLA
CZYSTA DROGA DO PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email

W poniedziałek 15 kwietnia starszaki wzięły udział w proekologicznej akcji "Czysta droga do przedszkola", zorganizowanej przez p. Karolinę Szulc. Akcja miała na celu zwiększenie świadomości dzieci na temat segregacji odpadów oraz uwrażliwienie ich na problemy związane z zanieczyszczeniem naszej planety. W ramach akcji w zeszłym tygodniu starszaki przygotowały plakaty o tematyce ekologicznej. Z kolei w poniedziałek zobaczyły bajkę edukacyjną "Rady na odpady", a następnie grupa Pszczółek wraz z p. Karoliną i p. Aliną oraz grupa Niedźwiadków wraz z p. Agnieszką i p. Elą poszły na spacer, wyposażone w rękawiczki i worki na śmieci. Starszaki wspólnymi siłami wysprzątały teren wokół przedszkola oraz ulicę Szkolną. Po zakończonej akcji każde dziecko otrzymało dyplom "Eko-dzieci pogromców śmieci" oraz kolorowankę.

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 20:39

Joomla free themes