Start WIELKANOCNE WARSZTATY W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W LUBOMI
WIELKANOCNE WARSZTATY W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W LUBOMI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

16 kwietnia, we wtorek grupa PSZCZÓŁEK wspólnie z wychowawcą p. Jadwigą Michulec i p. Beatą Kopel poszła do Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomi, aby uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Organizatorem była pani Urszula Sekuła - dyrektor biblioteki. Zadaniem przedszkolaków było ozdobienie styropianowych jajek. Okazało się, że starszaki są bardzo kreatywne. Przedszkolaki podziękowały za zaproszenie i słodki poczęstunek, również wręczyły paniom ręcznie zrobione drobiazgi.

Poprawiony: czwartek, 18 kwietnia 2019 07:01
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości