Start PSZCZÓŁKI POZNAJĄ ZASADY SAVOIR VIVRE'U
PSZCZÓŁKI POZNAJĄ ZASADY SAVOIR VIVRE'U PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Przedszkolaki z grupy "Pszczółek" wzięły udział w akcji Akademia Dobrych Manier, która była realizowana w wybranych przedszkolach na terenie całego kraju. Celem akcji było propagowanie wśród dzieci w wieku przedszkolnym ogólnej wiedzy na temat zasad i umiejętności kulturalnego zachowania, jak też powszechnie obowiązujących zwrotów, kształtowania postaw w duchu zrozumienia i szacunku do siebie oraz innych osób. Wychowankowie dostali pakiet pomocy dydaktycznych niezbędnych przy realizacji proponowanych treści. Rodzice otrzymali ulotki zachęcające do inspirowania, dopingowania i nagradzania dzieci za zachowania zgodne z zasadami savoir-vivre'u. Po zakończeniu akcji został wysłany na adres organizatora fotoreportaż z przeprowadzonych zajęć oraz praca konkursowa w formie rebusu.

Poprawiony: środa, 05 czerwca 2019 22:48
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości