Start KRASNOLUDKI NA WYCIECZCE
KRASNOLUDKI NA WYCIECZCE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

5 czerwca dzieci z grupy Krasnoludków pojechały na wycieczkę do Rud na zabytkową stację kolei wąskotorowej. Pierwszą atrakcją był przejazd autokarem. Na miejscu na dzieci czekała kolejna niespodzianka. Przejażdżka pociągiem wąskotorowym podczas której przedszkolaki podziwiały piękne widoki. Wychowankowie dowiedzieli się również wiele ciekawych rzeczy o kolei i pociągach. Korzystając z pięknej pogody, Krasnoludki zjadły małe co nie co i cóż trzeba było wracać do przedszkola. Była to wspaniała i pełna niespodzianek wycieczka. Dziękujemy Panu Felkowi za bezpieczny transport, a mamom z grupy Krasnoludków za zaoferowaną pomoc.

Poprawiony: piątek, 07 czerwca 2019 21:22
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości