Start KACZUSZKI NA PIKNIKU W BRZEZIU
KACZUSZKI NA PIKNIKU W BRZEZIU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

6 czerwca grupa Kaczuszek uczestniczyła w XVII Pikniku Ekologiczno-Europejsko-Rekreacyjno-Sportowym organizowanym przez Przedszkole nr 16 w Raciborzu (dzielnica Brzezie). Tradycją tego pikniku stało się, że każde przedszkole reprezentuje wybrany kraj europejski. Kaczuszki w tym roku zaprezentowały Polskę piosenką „Jesteśmy Polką i Polakiem”. Dzieci brały udział w zawodach sportowych, zabawach kołowych, tanecznych czy ruchowo-bieżnych. Atrakcją pikniku była przejażdżka dorożką. Piknik zakończył się poczęstunkiem w postaci pysznych kiełbasek z grilla. W nagrodę otrzymaliśmy piękne piłki dla przedszkola. Serdecznie dziękujemy gospodarzom pikniku za zaproszenie i wspaniałą zabawę, a także mamom za okazaną pomoc, a panu Felkowi za bezpieczny przejazd.

Poprawiony: niedziela, 09 czerwca 2019 18:20
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości