Start WYCIECZKA DO SALI ZABAW „PIRAT"
WYCIECZKA DO SALI ZABAW „PIRAT" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Grupa Pszczółek w czwartek 6 czerwca wybrała się na wycieczkę do sali zabaw „Pirat” w Rydułtowach. Tam na przedszkolaków czekało wiele atrakcji: zabawy w kulkach, konkursy zorganizowane przez animatorki, poczęstunek, a na zakończenie każdy dostał balon. Po powrocie do przedszkola, korzystając z pięknej pogody, na dzieci czekał jeszcze piknik. To był wspaniały dzień dla naszych przedszkolaków, miny mówiły same za siebie. Serdecznie dziękujemy mamom za okazaną pomoc i panu Felkowi za bezpieczny przejazd.

Poprawiony: piątek, 07 czerwca 2019 22:46
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości