Start ZAJĘCIA OTWARTE U NIEDŹWIADKÓW I KACZUSZEK
ZAJĘCIA OTWARTE U NIEDŹWIADKÓW I KACZUSZEK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

We wtorek w grupie Niedźwiadków, a w piątek w grupie Kaczuszek odbyły się zajęcia otwarte. Grupa Niedźwiadków, którą prowadzi p. Agnieszka Fiołka, popisała się swoją wiedzą na temat egzotycznych zwierząt. Już niedługo wakacje, dlatego zajęcia u Kaczuszek prowadzone przez wychowawczynię p. Barbarę Pytlik dotyczyły wakacyjnych wyjazdów. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w licznych zabawach i ćwiczeniach, które nie tylko sprawiały im wiele radości, ale także rozwijały ich umiejętności. Bardzo dziękujemy rodzicom za liczny udział w zajęciach pomimo panujących temperatur.

Poprawiony: niedziela, 16 czerwca 2019 12:23
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości