Start PRZEDSZKOLAKI ZWIEDZAJĄ ZAMEK
PRZEDSZKOLAKI ZWIEDZAJĄ ZAMEK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

28 i 29 maja oraz 3 i 18 czerwca grupy Krasnoludków, Biedronek, Kaczuszek i Smerfów pojechały na wycieczkę do Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem podziwiały przepiękne wnętrza zamku. Za sprawą Pani Przewodnik poznały wiele ciekawostek z życia książąt. Jednak największą atrakcją okazało się przymierzanie strojów, dzięki którym przedszkolaki mogły się przenieść w dawne czasy. Na samym końcu, jak to na każdym zamku, odbyła się uczta. Dziękujemy Pani Przewodnik za ciekawą lekcję historii. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców za wsparcie i pomoc podczas wycieczki, a Panu Felkowi dziękujemy za bezpieczny przejazd.

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości