Start ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W środę odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Przedszkolne mury opuściły dzieci z grup Pani Jadwigi Michulec i Pani Agnieszki Fiołki. Absolwenci przedszkola pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny i mimo smutku, że to już pożegnanie, zaprezentowały wspaniałe wiersze, piosenki i tańce. Dyrekcja wręczyła podziękowania za całoroczną współpracę mamom z Rady Rodziców. Głos zabrał też honorowy gość uroczystości, pani profesor Gabriela Kapica. Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów na dalszych etapach edukacyjnych oraz miłych wspomnień związanych z naszą placówką! Rodzicom dziękujemy za pomoc, życzliwość, jaką okazywali w ciągu tych lat oraz za aktywny udział w życiu placówki. Z całego serca dziękujemy Pani Profesor Gabrieli Kapicy za szacunek i życzliwość, za to, że zawsze o nas pamięta, za dobre serce, jakimi nas obdarza. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książki ufundowane przez Radę Rodziców, a także dyplomy z zajęć dodatkowych.

Poprawiony: niedziela, 23 czerwca 2019 08:03
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości